Zajęcia plastyczne “Zaułek krasnoludków”

Za nami kolejne zajęcia w ramach programu ,,Partnerstwo dla książki”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury pt. “Krasnoludki są na świecie”.
Wczoraj warsztaty odbyły się w Filii bibliotecznej w Dobrzyjałowie a dziś w Filii bibliotecznej w Jeziorku oraz w naszej bibliotece. Były to zajęcia plastyczne pt. „Zaułek krasnoludków”, w których uczestniczyli uczniowie klas I-III. Zajęcia prowadziła Pani Justyna Kryszpin – Żmuda – absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej, która prowadzi zajęcia plastyczne z młodzieżą uzdolnioną według autorskiego programu, przeprowadza liczne konkursy plastyczne, przygotowuje młodzież na studia i do liceum plastycznego; od wielu lat współpracuje z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Łomży, bierze udział w projektach kulturalnych np. “Okno na kulturę”, “Klamra kultury”, “Krucha jesień”.
🍄Krasnoludki są bohaterami wielu popularnych bajek i baśni. Dziś uczniowie mieli okazję przenieść się w ich świat i przeżyć niezwykle twórczą przygodę. Na dużych arkuszach papieru stworzyli własne krasnoludki, które możemy podziwiać na załączonych zdjęciach. Jak wiemy, krasnoludki żyją w lesie, budując swe domki pod grzybkami. Dlatego też ich kolejnym zadaniem było wykonanie takich grzybków z rolek.
🍄Podczas wykonywanych zadań wszystkie dzieci wykazały się nie tylko dużym zaangażowaniem, ale również ogromną pomysłowością i kreatywnością.

Dziękujemy bardzo za pomoc merytoryczną Dyrektorom i nauczycielom ze szkół w Dobrzyjałowie, Jeziorku oraz Piątnicy oraz Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy.

Autor Anna Gosk

28 kwietnia, 2022

Więcej informacji z tej kategorii

❄️Ferie w Bibliotece ❄️

❄️Ferie w Bibliotece ❄️

Ferie zimowe w bibliotece w Jeziorku to wiele śmiechu i zabawy. 🤩❄️☃️ Dziś atrakcji nie zabrakło.😁 Bawiliśmy się...

Ferie zimowe w bibliotece

Ferie zimowe w bibliotece

Pierwszy dzień Ferii w Bibliotece za nami!⛄️❄️ Ten wyjątkowy czas spędziliśmy nie tylko kreatywnie, ale też wesoło. W...

Konkurs literacki.

Konkurs literacki.

Biblioteka publiczna i Biblioteka szkolna ogłaszają konkurs literacki dla klas IV- VIII. Prace należy dostarczyć do...

Dzień Kubusia Puchatka

Dzień Kubusia Puchatka

Dziś cała nasza biblioteka przepełniona była pozytywną energią i uśmiechem, a to wszystko z okazji ważnego święta,...

Dzień Kubusia Puchatka

Dzień Kubusia Puchatka

Dzień Kubusia Puchatka. Kubuś Puchatek to jedna z tych bajek, która przetrwała próbę czasu i do dziś bawi kolejne...

Skip to content