Spotkanie podróżnicze “Zakochani w świecie…” z Joanną Grzymkowską – Podolak i Jarosławem Podolak.

Nasza biblioteka miała przyjemność gościć u siebie “Zakochanych w świecie…” Panią Asię i jej męża Jarosława. Nasze spotkanie dotyczyło kraju egzotycznego jakim są Indie. Dziękujemy naszym gościom za te fascynującą podróż. Nasi goście z wielką pasją, przekazali nam to, co sami osobiście doświadczają podróżując. Dzięki ich ciekawym osobowościom i tym w jaki sposób opowiadają i pokazują swoje filmy z podróży, mogliśmy również i my w tym uczestniczyć.W spotkaniu uczestniczyły klasy VII i VIII wraz z wychowawcami z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. mjr. Władysława Raginisa w Piątnicy.
Przedstawimy krótki opis o naszych gościach:
Joanna Grzymkowska-Podolak – z zawodu i wieloletniej praktyki dziennikarka i realizatorka programów telewizyjnych. Swoją pasję, przygodę  i pracę w mediach zaczynała w olsztyńskim oddziale „Super Ekspresu”, potem w olsztyńskim oddziale TVP. Tu poznała  operatora obrazu, obecnie męża Jarosława Podolaka. Jako reporterka i wydawczyni programów telewizyjnych współpracowała z TVN, potem TVP2. Świat i ludzi lubiła poznawać od zawsze, ale na dalekie, samodzielne podróże odważyła się całkiem niedawno. Z przyjemności i zawodowej potrzeby odważyła się też opowiadać o nich w książkach i filmach. Z mężem stworzyła dziennikarsko-operatorski duet  Zakochanych w świecie. Jej debiutancka książka to „Zakochani w świecie. Maroko”.

Autor Anna Gosk

19 grudnia, 2022

Więcej informacji z tej kategorii

❄️Ferie w Bibliotece ❄️

❄️Ferie w Bibliotece ❄️

Ferie zimowe w bibliotece w Jeziorku to wiele śmiechu i zabawy. 🤩❄️☃️ Dziś atrakcji nie zabrakło.😁 Bawiliśmy się...

Ferie zimowe w bibliotece

Ferie zimowe w bibliotece

Pierwszy dzień Ferii w Bibliotece za nami!⛄️❄️ Ten wyjątkowy czas spędziliśmy nie tylko kreatywnie, ale też wesoło. W...

Konkurs literacki.

Konkurs literacki.

Biblioteka publiczna i Biblioteka szkolna ogłaszają konkurs literacki dla klas IV- VIII. Prace należy dostarczyć do...

Dzień Kubusia Puchatka

Dzień Kubusia Puchatka

Dziś cała nasza biblioteka przepełniona była pozytywną energią i uśmiechem, a to wszystko z okazji ważnego święta,...

Dzień Kubusia Puchatka

Dzień Kubusia Puchatka

Dzień Kubusia Puchatka. Kubuś Puchatek to jedna z tych bajek, która przetrwała próbę czasu i do dziś bawi kolejne...

Skip to content