wizyta w bibliotece

Czy bibliotekarze maja dużo pracy❓ Czym właściwie się zajmują❓ – na te i inne pytania szukały odpowiedzi przedszkolaki, które dzisiaj odwiedziły bibliotekę.👧🧒
Pierwsze, co przychodzi nam na myśl, myśląc o zadaniach bibliotekarza, to oczywiście wypożyczanie książek. W wielu przypadkach jest to obowiązek zajmujący najwięcej czasu. Warto jednak wspomnieć, że oprócz udostępniania zbiorów bibliotekarze zajmują się też ich gromadzeniem i opracowaniem, promowaniem czytelnictwa. Praca bibliotekarza to współpraca z użytkownikiem biblioteki czy tworzeniem baz danych.
Największą radość sprawia bibliotekarzowi praca z małym czytelnikiem i roześmiane buzie maluchów, kiedy odwiedzają bibliotekę.
Dzisiejsze spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a na zakończenie zrobiliśmy wspólnie piękne zakładki do książek. Dziękuję Pani Kindze i Pani Agnieszce , które wypracowują u maluchów przyjemność płynącą z czytania książek i często odwiedzają bibliotekę.
A oto kilka zdjęć ze spotkania z maluchami.👩👩‍🦱

Autor ztarnacka

14 stycznia, 2022

Więcej informacji z tej kategorii

Aleksander Fredro

Aleksander Fredro

229 lat temu - 20 czerwca 1793 roku - urodził się Aleksander Fredro, jeden z najpopularniejszych polskich...

Dzień Dziecka w Bibliotece

Dzień Dziecka w Bibliotece

Z okazji Dnia Dziecka nasza biblioteka zamieniła się w wielką salę zabaw Na naszych najmłodszych czytelników czekało...

Dzień Dziecka w bibliotece.

Dzień Dziecka w bibliotece.

1 czerwca w całej Polsce obchodzony jest Dzień Dziecka. W Bibliotece Publicznej w Piątnicy również nie mogło zabraknąć...

Skip to content