Zajęcia literackie pt.”Czy krasnoludki są na świecie”

W ramach programu,, Partnerstwo dla książki”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury pt. “Krasnoludki są na świecie” w naszej bibliotece oraz filiach biblioteki odbyły się zajęcia literackie pt. “Czy krasnoludki są na świecie”, które prowadziła Pani Barbara Szczubełek – Bibliotekarka z długoletnim stażem pracy w bibliotece z czytelnikiem dziecięcym. Inicjatorka lokalnych akcji i projektów czytelniczych, moderatorka Dyskusyjnego Klubu Książki, laureatka nagrody Starosty Łomżyńskiego w dziedzinie upowszechniania kultury w powiecie łomżyńskim oraz Dyplomu Srebrnej Róży – Dyrektora Książnicy Podlaskiej za liczne inicjatywy na rzecz dzieci.
Dzieci były zachwycone, gdyż dzięki zajęciom  poznały dużo ciekawych rzeczy na temat krasnoludków. Wykazały się dużą wiedzą ze znajomości bajek o krasnoludkach podczas zagadek, rysowania i zabawy z magiczna kulą.Poprzez zajęcia dzieci mogły same odpowiedzieć sobie na pytanie – Czy krasnoludki są na świecie?

Partnerzy: Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piątnicy, Szkoła Podstawowa w Jeziorku, Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie

Autor Anna Gosk

21 kwietnia, 2022

Więcej informacji z tej kategorii

Zajęcia plastyczne.

Zajęcia plastyczne.

Do świąt zostało jeszcze trochę czasu – czekając na wizytę Mikołaja z prezentami spróbujmy razem wyczarować wieńce...

Święto Niepodległości 2022 r.

Święto Niepodległości 2022 r.

Akademia szkolna oraz Piknik Patriotyczny z okazji Święta Niepodległości 10 listopada 2022 r. „ (…) – Jesteśmy już w...

Skip to content